Opinie

Jarosław

"Polecam. Trener Rafal z pasją i bardzo dobrym podejściem prowadzi treningi dla dzieci i dorosłych. Dzięki niemu, dzieci i ja pokochaliśmy kicboxing. Treningi indywidualne zawsze są dopasowane do możliwości zawodnika ii są urozmaicone. Dzieci z radością przychodzą na zajęcia i cieszą się z każdego treningu."

Gabriela

"Ponad dwa lata temu zaczęłam przygodę z grupą "Kickboxing for ladies" i była to najlepsza z moich decyzji. Nie wyobrażam już sobie życia bez treningów. Profesjonalnie wyposażona sala, przemiła atmosfera. Doświadczenie i zaangażowanie Trenera Rafała Karcz sprawia, że każdy na sali czuje się wyjątkowo. Polecam każdemu bez względu na wiek treningi kickboxingu. Przyjdź i przekonaj się sam, a napewno nie pożałujesz. Najlepszy antydepresant na każdą porę roku to właśnie treningi "pod skrzydłami" Trenera Rafała. Chcesz zadbać o kondycję, sprawność i wyrzeźbić sylwetkę? Zapraszam do naszej grupy[...]"

Michał, Wicemistrz Polski seniorów w kickboxingu 2019

"Prawdziwy trener to nie generał wydający rozkazy. Prawdziwy trener to przyjaciel, który motywuje do ciężkiej pracy, gdy przychodzą chwile zwątpienia, to człowiek, który potrafi zarażać pasja z pełnym zaangażowaniem. Prawdziwy trener wierzy w swoich zawodników i oddaje się im bez reszty. Takim trenerem jest Rafał Karcz, którego znam od wielu lat i nigdy mnie nie zawiódł, dlatego polecam treningi indywidualne z Ravkar Akademia. Trenuj z Najlepszymi."

Miłosz

"Mam 8 lat i chodzę na treningi do pana Rafała już od 2,5 roku. Najpierw zacząłem chodzić do grupy Bambino, a teraz chodzę do grupy trochę starszej. Bardzo lubię trenera, treningi są ciekawe, jest dużo zabaw, dużo ćwiczeń wzmacniających i rozciągających, poznałem tam nowych kolegów. Co roku odbywa się Klubowa Liga Kickboxingu, w której można powalczyć na pianki i dostać fajne medale. Polecam.

Łukasz

"Fachowo i bez zbędnych zabiegów poznawczych. Wywiad z trenerem krótko, ale treściwie. Rafał wiedział, że w życiu raczej nie uprawialem sportu. Pierwszy trening poprowadził ostrożnie i odpowiedzialnie, nie narażając mnie na jakieś urazy czy przesilenia. Czułem się następnego dnia świetnie. Następny trening trochę podciągnęliśmy tempo, z wyczuciem wprowadził mnie w podstawy sportu walki. Jak dla mnie super i warto potrenować z kimś, kto nie zrobi Wam krzywdy przynajmniej, a wręcz pomoże ruszyć tyłek z kanapy. Po moim powrocie kolejny trening. Polecam!"

Aneta

"Najpierw zapisałam syna do grupy Bambino i tak mu pozazdrościłam, że sama zapisałam się na kickboxing dla kobiet. Jestem zafascynowana od pierwszego treningu, a minęło już prawie 2,5 roku, co samo już wiele znaczy. Wypróbowałam wiele aktywności sportowych, ale dopiero teraz chodzę na treningi z chęcią i przyjemnością, a nie z poczucia przykrego obowiązku. Można zacząć zupełnie od zera i stopniowo obserwować swoje postępy. Trener dobrze zna nasze możliwości oraz granice i doskonale przygotowuje treningi, umiejętnie podnosząc co jakiś czas poprzeczkę według naszego poziomu zaawansowania. Miałyśmy zaszczyt trenować na naszej sali z Dorotą Godzina i Iwoną Nieroda[...], które przyjechały do nas na zaproszenie trenera. Poza tym fantastyczna atmosfera w grupie, która potrafi równie silnie motywować jak sam trener. Można poćwiczyć, pośmiać się, poznać nowe osoby, wypocić stres i zmartwienia. Polecam z czystym sumieniem."

Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!